Passion for belting

since 1906
  • Багатофункціональна і конкурентоспроможна продукція.
  • У нас є конкретна програма дій та пропозицій в залежності від обраного Вами ринку і напрямки роботи.
  • Безкоштовний розрахунок вартості замовлення.
  • Конвеєрні стрічки та трансмісійні ремені CHIORINO забезпечують відмінні управлінські рішення для всіх галузей промисловості.
ТОВ «Кіоріно» – лідер з продажу в Україні конвеєрних стрічок, привідних ременів, пластинчастих транспортерних ланцюгів, модульних стрічок, кабелеукладачів, напрямних.

НовиниАГРО-2018
ТОВ «Унібелт Системз» брало участь в найбільшій агропромисловій виставці України і Східної Європи «АГРО-2018», яка проходила 6-9 червня на території ВДНГ м. Київ.
Детальніше
АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2018
ТОВ «Унібелт Системз» прийняло участь у VII Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з розвитку фермерства.
Детальніше

Відгуки клієнтівНаші партнери


ТОВ «Кіоріно» – лідер з продажу в Україні конвеєрних стрічок, привідних ременів, пластинчастих транспортерних ланцюгів, модульних стрічок, кабелеукладачів, напрямних.
Спільне виробництво ТОВ «Кіоріно» з італійським виробником CHIORINO гарантує європейську якість, короткі терміни виготовлення і доставку по всій Україні.
CHIORINO є світовим лідером у виробництві конвеєрних і технологічних стрічок, трансмісійних ременів і гумових фартухів.
Є постійний запас популярної продукції: стрічки конвеєрні, ремені приводні, ланцюги пластинчасті, напрямні. Наявність виробничих ділянок в містах Полтава та Київ дає можливість нам в найкоротші терміни виконати Ваше замовлення.

ТОВ «Кіоріно» гарантує конкурентні ціни, тому нашими замовниками та партнерами є виробничі підприємства в усіх регіонах України.
Співпраця з провідними світовими виробниками, CHIORINO (Італія), NGB (Ізраїль), MaxBelt (Польща) дозволяє нам забезпечити своїх партнерів якісним товаром.
Працюючи разом з нами Ви зможете збільшити надійність обладнання свого підприємства, скоротити час на пошуки і закупівлю необхідних комплектуючих, отримати консультаційне, гарантійний супровід і оперативне сервісне обслуговування у всіх регіонах країни.