Конвеєрні стрічкиКонвеєрні стрічки CHIORINO
Компанія CHIORINO, використовуючи найсучасніше обладнання, забезпечує повний цикл виробництва конвеєрних стрічок для всіх галузей промисловості. Ширина конвеєрних ліній дозволяє виробляти стрічки шириною 2000, 3000 і 3500 мм.
Детальніше
Конвеєрні стрічки NGB
NGB виробляє широкий спектр стрічкових рішень. Стрічки NGB володіють тими якостями, які шукають оператори і дизайнери: корозійна стійкість, позитивні приводи, висока міцність, низьке тертя і можливість виготовлення практично будь-якої ширини і довжини. Як машинобудівники і піонери пластикової модульної стрічки, NGB має великий досвід в області дизайну, проектування і застосування.
Детальніше
Кутові конвеєрні стрічки
Кутові транспортують стрічки компанії CHIORINO призначені для вирішення проблем логістики, шляхом перенаправлення транспортування в діапазоні від декількох градусів до повного повернення, при цьому гарантується постійний потік продукту, що транспортується і значна економія простору.
Детальніше
Спеціальні варіанти конвеєрних стрічок
За запитом компанія CHIORINO виконує наступні спеціальні варіанти конвеєрних стрічок в закритій або відкритій формі.
Детальніше
Борти гофровані з ПВХ і поліуретану
Компанія CHIORINO виробляє направляючі, клини і гофровані плити зі спеціальних полівінілхлоридних або поліуретанових сумішей. Ці профілі пропонуються з різними параметрами твердості по А. Шору; вони стійкі до масел, мастильних матеріалів і демонструють низьку ступінь зносу при стиранні.
Детальніше
Швидкі способи з’єднання ременів і стрічок
Компанія CHIORINO створила швидкий і простий спосіб підключення ременів і стрічок завдяки використанню спеціально розробленого обладнання.
Детальніше
Способи з’єднання ременів і стрічок
CHIORINO пропонує широкий спектр способів з’єднання стрічок, адаптованих до кожного типу рішень.
Детальніше