Стрічки з еластомеруНескінченні стрічки для різних областей застосування
Різноманітність нескінченних стрічок, які пропонує компанія CHIORINO, покриває більшість вимог ринку. Крім того, технічний відділ підприємства, в прямому співробітництві з клієнтом, може проектувати індивідуальні рішення для спеціальних застосувань.
Детальніше
Ремені для пристроїв з вилучення проводів
Тягові пристрої з гумовими стрічками найчастіше використовуються в технологічних установках для екструзії пластмас, ліній з виробництва електричних кабелів і т. Д.
Детальніше
Еластомірні стрічки в укупорочних машинах
Еластомірні стрічки спеціально розроблені для використання в автоматах з закручування ковпачків і кришок при промисловому консервуванні. Вони характеризуються високою стійкістю до температури і швидкості.
Детальніше
Еластомірні стрічки для пакувальних машин з пакувальними рукавами
Еластомірні стрічки використовуються на вертикальних дозуючих машинах, що застосовуються, зокрема, в харчовій промисловості. Вони працюють парами на стадії подачі тари і виконують важливу задачу по забезпеченню заповнення пакета сипучими продуктами (цукерки, картопляні чіпси, макарони і т. Д.). Ці ремені прекрасно функціонують зі швидкістю 80-150 циклів в хвилину.
Детальніше
Еластомірні стрічки в целюлозно-паперовій промисловості
Еластомірні стрічки використовуються в якості прийомних смуг (розкидачів листів) на машинах для пакування і склеювання листів картону і гофрокартону, а також на всіх машинах з виробництва паперу, для яких потрібно абсолютна точність подають систем (подача заготовок).
Детальніше
Еластомірні нескінченні стрічки MF
Компания CHIORINO в процессе, включающем все технологические операции, производит широкий ассортимент лент из эластомера для различных отраслей промышленности (целлюлозная промышленность, упаковка, автоматизация почтовых услуг и т.д.).
Детальніше