Ремені зубчастіРемені зубчасті CHIORINO
CHIORINO виробляє великий діапазон ременів з покриттям з MF- еластомеру для застосування в різних галузях промисловості (текстильна промисловість, картонажна промисловість, упаковка, автоматизація транспортування і т.д.)
Детальніше
Ремені з покриттями
Зубчасті ремені Chiorino можуть поставлятися з вулканізованої або склеєними покриттями, такими як: Sylomer, Silikon, APL, Super Grip, LC-G і т. Д. Тип покриття залежить від призначення ременя. Застосовувані накладки розроблені, в залежності від використовуваного матеріалу: шумозаглушення, зміна тертя, також використовуються як елемент переміщення.
Детальніше
Гумові ремені
Гумові зубчасті ремені доступні в одно- і двохпозиційних версіях. Ця група ременів посилена шнуром зі скловолокна, що гарантує високу гнучкість і низьку еластичність одночасно. Хлоропреновий гума і тканину на зубцях захищають ремінь і, таким чином, продовжують термін його служби.
Детальніше
Відкриті зубчасті ремені
Ремені поліуретанові відкриті виробляються з високоякісного поліуретану, що гарантує дуже високу стійкість до стирання і зрушенню.
Детальніше
Поліуретанові зубчасті ремені з рукава
Ремені привода Chiorino виготовляються в рукавах, в нескінченній версії. Вони характеризуються значним перекладом потужності між провідними колесами. Конструкція зубчастих ременів забезпечує автоматичну установку. Ці ремені використовуються в умовах дуже великих температурних коливань. Доступні ремені з трапецієподібними профілями: T2,5, T5, T10, AT5, AT10.
Детальніше
Chiorino-flex – нескінченні зубчасті ремені
Приводи Chiorino-flex поставляються в нескінченній версії і використовуються в пристроях, де потрібен перенос великих потужностей. Технологічний процес виробництва дозволяє виготовляти їх в розміром від 1500 до 22000 мм. Висока твердість поліуретану, з якого виробляється ця група ременів, забезпечує виняткову стійкість до зношування навіть під час ударів і вібрацій.
Детальніше