Cистема якостіЕнергоефективна продукція
При розробці своєї продукції Chiorino враховує всі аспекти, необхідні для зниження споживання енергії, такі як навантаження і коефіцієнти тертя. Продукти, які мають високу стійкість до механічних впливів і стирання, також забезпечують більш тривалий термін експлуатації і знижують витрати виробництва.

Збереження природних ресурсів
При розробці своєї продукції Chiorino розглядає можливе потенційне непрямий вплив на навколишнє середовище. Крім забезпечення найвищого рівня безпеки, продукти Chiorino мають полегшену процедуру чищення, що дозволяє скоротитися споживання води і забруднення навколишнього середовища миючими засобами.

Відповідність системі ХАССП для харчових продуктів
Ретельний відбір сировини, постійне оновлення відповідності лабораторій R&D новим законодавством про безпеку харчових продуктів в поєднанні зі строгим контролем протягом усього виробничого процесу (належної виробничої практики) забезпечують повну придатність продуктів Chiorino для контакту з харчовими продуктами відповідно до системи НАССР.

Система управління якістю Chiorino, що охоплює весь виробничий ланцюжок, від проектування і виробництва до маркетингу і післяпродажного обслуговування, сертифікована відповідно до UNI EN ISO 9001:2015.

 

Безпека персоналу
Виробничі процеси та робочі місця покликані гарантувати і захистити здоров’я і безпеку працівників. Використовуючи освітні програми з профілактики та безпеки діяльності, періодичні перевірки здоров’я, вимірювання рівня шуму і постійні перевірки робочих місць і обладнання, забезпечує здорову і безпечну робоче середовище для співробітників Chiorino.

Зниження впливу на навколишнє середовище
Для Chiorino охорона навколишнього середовища означає запобігання забруднення і забезпечення більшої прозорості для суспільства і суспільних інститутів, при одночасному зниженні впливу на навколишнє середовище. Ця стратегія дозволила компанії отримати сертифікацію UNI EN ISO 14001:2015 і, як єдину серед виробників конвеєрних стрічок, пройти екологічний аудит відповідно системи EMAS (Eco-Management and Audit Scheme).